+90 (262) 644 00 20
info@sonmezlermetal.com.tr
İHRACAT HABERİ
16.5.2018

Sönmezler Metal ihracatlarına yeni deneyimli kadrosu ile hız verdi.

2018 yılı başı itibari ile başta Avrupa ülkeleri olmak üzere , İngiltere, Almanya, Belçika ve Hollanda’ya ihracatlarımız artarak devam etmektedir.

Bunun yanında İsrail, Gürcistan, Yunanistan, Azerbaycan ve Bulgaristan, Moldova, Romanya gibi ülkelere de ihracatlarımız hız kazanmıştır.

İlave olarak Gambiya, Kamerun ve Senegal gibi Afrika ülkelerine de 2018 yılı itibari ile satış yapmış ve malzeme ihraç etmiş bulunmaktayız.

Malzemelerimi EN 10219, S235 JRH Avrupa standardına göre üretilmekte olup, tüm ön kontrolleri ve testleri yapılmakta ve birinci kalite malzemelerin sevkiyatı gerçekleştirilmektedir.

Malzemelerimiz müşterilerimiz tarafından onaylanmış ve kabul görmüştür. Başta deniz yolu olmak üzere, açık gemi, konteynır ve tırlar ile sevkiyatlarımız hız kazanmıştır.

Bu bakımdan malzemelerimizin kalitesine ve hızlı üretimimize önem göstermekte ve daha birçok ülkeyi ihracat pazarı olarak hedef tutmaktayız.

Tüm dünya ülkelerine ihracatlarımız 2018 ve ilerleyen yıllarla birlikte artarak devam edecektir.

Değerli bilgilerinize sunar, taleplerinizi bekleriz.

Sönmezler Metal
16.5.2018
НОВОСТИ ЭКСПОРТА
4.7.2018
Sönmezler ускорил свой экспорт металла с новыми опытными сотрудниками.

По состоянию на начало 2018 года наш экспорт в Великобританию, Германию, Бельгию и Нидерланды, особенно в европейские страны, продолжает увеличиваться.

Кроме того, наш экспорт также ускорился в таких странах, как Израиль, Грузия, Греция, Азербайджан и Болгария, Молдова, Румыния.

Кроме того, к 2018 году мы продали и экспортировали материалы в такие африканские страны, как Гамбия, Камерун и Сенегал.

Материалы изготавливаются в соответствии с европейским стандартом EN 10219, S235 JRH, все предварительные проверки и испытания проводятся и поставляются первые качественные материалы.

Наши материалы были одобрены и приняты нашими клиентами. Поставки с открытыми судами, контейнерами и грузовиками, особенно на море, набирали обороты.

В этом отношении мы придаем большое значение качеству наших материалов и нашему быстрому производству, и мы ориентируемся на многие страны как на экспортные рынки.

В 2018 году и далее будут расти объемы экспорта во все страны мира.

Мы представляем вашу ценную информацию, мы ждем ваших запросов.
Sönmezler Metal
5.5.2018
Güncelleniyor.