Yükleniyor...
English русский العربية فارسی
info@sonmezlermetal.com.tr +90 262 644 00 20 (Pbx)

Vizyonumuz & Misyonumuz

VİZYONUMUZ

%100 yabancı sermaye ile kurulan Sönmezler Metal ülke ekonomisine sağladığı katma değer ve sağladığı istihdamın haklı gururunu yaşamaktadır. 2012 yılı sonunda boru profil ve dilme hatları ile döküm tesisinde toplam 200 personelin görev aldığı bir organizasyon haline gelmiştir.

Devam eden boru profil ve dilme hatlarına ilave olarak yıllık 45,000 ton kapasiteli döküm (ergitme) tesisi inşaatı 2012 Mart döneminde tamamlanarak faaliyete alınacaktır. Öncelikle ön görülen kapasite artışları için mevcut makine ve techizat parkurumuzla boru ve profil hatlarına yapılacak ilave hat ve sistemlerin hidrolik, elektrik ve tüm mekanik aksamları faaliyete alınan döküm tesis ve cnc makine parkuru ile üretilecektir. Döküm tesisimiz haddeleme hatları için parça merdane dökümleri, yüksek alaşımlı çelikler, soğuk iş takımları (2379 kalıp çelikleri) pik dökümler, sfero dökümler, düşük karbonlu çelikler, yüksek karbonlu çelikler, tüm makine ve redüktör parçaları üretim ve imalatı mamul halinde yapılabilecektir.

Döküm tesisimizde iç ve dış piyasaya yönelik hizmet verebilmek için Fabrikamızda yatırımı tamamlanan 40 adet cnc makine ve teçhizat parkuru ile, DÖKÜM tesisimizde entegre metelorji fabrikaları için ergitme ocakları, pota ocakları, contınue döküm sistemleri, sıcak haddeleme hatları üretimi ve 2,5” den 24” e kadar boru profil hatlarının tüm mekanik, elektrik ve hidrolik sistemleri üretilecektir.

MİSYONUMUZ

Yeni üretim ve yönetim teknikleri konusunda sürekli eğitilen dinamik bir kadro, üretimin en yüksek kalite standardına uygun olmasını sağlarken, en modern kalite kontrol yöntemlerini titizlikle uygulamaktadır. Müşteri hizmetleri ve satış sonrası hizmetleri firma için üretim kalitesi kadar önemli bir başka olgudur. Bu yüzden de siparişten teslimata kadar geçen sürede müşteri isteklerine büyük özen gösterilir. Mevcut üretim ve oluşan kapasite artışları çevresel etki kapsamında bugüne kadar değerlendirilerek doğal hayatı etkilemeyecek önlemlerin alınması çevre belgeleri ile desteklenmiştir.

Sayfa Başı